Räystäskourun liitoskappale. Marleyn sadevesijärjestelmät ovat iskunkestävää, laadukasta muovia. Kaikki osat kestävät hyvin lämpötilan muutoksia, eri sääolosuhteita ja UV-säteitä. Räystäskourun kappaleet on helppo asentaa työntämälle ne toisiinsa kiinni.
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1055232 |
| Halkaisija | 100 mm |
| Mitat | 100 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644083681 |
| Tuotenimi | Kourujen liitoskappale Marley 100 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Rännin päätykappaleet |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.293000 |