Hiili-/lasikuitumateriaalien, muovien tai puun jäysteiden poistoon ja viilaukseen. Soveltuu erityisesti pienille aukoille.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | FEIN |
| Tuotenumero | 1075418 |
| Mitat | 30 x 10 mm ( P x L ) |
| EAN | 4014586389639 |
| Pituus | 30 mm |
| Tuotenimi | Kovametalliviila Fein HM 10 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.048 |
| Tuotetyyppi | Hiomatarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.048000 |
| Leveys | 10 mm |