Grafiitinharmaa männystä valmistettu köynnösritilä. Sopii mainiosti esimerkiksi talon seinustalle erilaisten köynnös- ja hyötykasvien kasvun tueksi. Valmistettu Suomessa, suomalaisesta 15 x 20 mm rimasta.
Tekniset tiedot
| Mitat | 60 x 180 cm ( L x K ) |
| Tuotenumero | 1587705 |
| EAN | 6417822067182 |
| Korkeus | 180 cm |
| Tuotenimi | Köynnösritilä 60 x 180 cm grafiitinharmaa |
| Nettopaino (kg) | 1.900 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 1.900000 |
| Leveys | 60 cm |