Valkoiseksi maalattu männystä valmistettu 80 x 180 cm köynnösritilä. Sopii esimerkiksi talon seinustalle köynnös- ja hyötykasvien kasvun tueksi. Yhdistettävissä muihin ritiläkokoihin. Valmistettu Suomessa, suomalaisesta puusta.
Tekniset tiedot
| Mitat | 80 x 180 cm ( L x K ) |
| Tuotenumero | 1587710 |
| EAN | 6417822065195 |
| Korkeus | 180 cm |
| Tuotenimi | Köynnösritilä 80 x 180 cm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 4.000 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 4.000000 |
| Leveys | 80 cm |