Kuusikulmainen kudottu verkko on valmistettu rautalangasta, joka on kerrattu liitoskohdissa. Kuumasinkitty. Soveltuvuus esimerkiksi aidat, kananhäkit, koristelutarkoitukset, eristeiden tukeminen, puiden suojaaminen ym.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | NSH |
| Tuotenumero | 1016475 |
| Mitat | 1000 x 45 cm ( L x K ) |
| EAN | 5705858000893 |
| Korkeus | 45 cm |
| Tuotenimi | Kudottu Verkko 45 cm x 10 m Galvanoitu |
| Nettopaino (kg) | 2.300 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Verkkoaidat |
| Paino (kg) | 2.300000 |
| Leveys | 1000 cm |