Kuusikulmainen kudottu verkko on valmistettu rautalangasta, joka on kerrattu liitoskohdissa. Kuumasinkitty. Soveltuvuus esimerkiksi aidat, kananhäkit, koristelutarkoitukset, eristeiden tukeminen, puiden suojaaminen ym.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | NSH |
| Tuotenumero | 1005318 |
| Mitat | 1000 x 60 cm ( L x K ) |
| EAN | 5705858007243 |
| Korkeus | 60 cm |
| Tuotenimi | Kudottu Verkko 60 cm x 10 m Galvanoitu |
| Nettopaino (kg) | 2.470 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Verkkoaidat |
| Paino (kg) | 2.470000 |
| Leveys | 1000 cm |