Valkoinen laastikuosi tekee tästä tapetista hyvän pohjan moneen sisustukseen. Valkoinen väri lisää valoisuutta ja tilan tuntua.
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1571084 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315569887 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation Bos Laasti Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 1.340 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.345000 |
| Leveys | 0.53 m |