Sand&Stones malliston valkoinen tiilitapetti on suomalaisten kestosuosikki. Skandinaavisen sävymaailman ja tiilikuvioinnin tuoman kontrastin ansiosta se sopii loistavasti suomalaiseen kotiin.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578310 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4001860584248 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sand & Stones Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 1.400 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.400000 |
| Leveys | 0.53 m |