Kuitutapetilla on helppoa luoda huoneeseen uutta ilmettä. Se on lisäksi nopea kiinnittää levittämällä liima suoraan seinään.
| Tuotemerkki | ERISMANN |
| Tuotenumero | 1650470 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4002790262718 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Erismann Fashion for Walls 10522-18 |
| Nettopaino (kg) | 1.380 |
| Väri | Beige/minttu |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.400000 |
| Leveys | 0.53 m |