Kuitutapetilla on helppoa luoda huoneeseen uutta ilmettä. Se on lisäksi nopea kiinnittää levittämällä liima suoraan seinään.
| Tuotemerkki | ERISMANN |
| Tuotenumero | 1650472 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4002790267218 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Erismann Forest Dreams 10559-01 |
| Nettopaino (kg) | 1.330 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.350000 |
| Leveys | 0.53 m |