Tapetti tuo kotiin raikasta Provence-tunnelmaa kauniilla sitruuna- ja oliivipuuaiheisella kuosillaan. Vesivärimäinen, pehmeä kuviointi luo keittiöön, ruokailutilaan tai valoisaan olohuoneeseen aurinkoisen, luonnonläheisen ja pirteän ilmeen.
| Mitat | 530 x 90 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1650443 |
| EAN | 4001860356180 |
| Pituus | 530 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Glööckler 35618 Sitruuna |
| Nettopaino (kg) | 1.189 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.189000 |
| Leveys | 90 cm |