Kaunis ja herkkä tapetti hyvällä valonkestolla. Sopii esimerkiksi kylpyhuoneeseen, eteiseen, keittiöön, olohuoneeseen tai makuuhuoneeseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1570949 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315476987 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation M.Stories II Kirsikkapuu Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 1.320 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.325000 |
| Leveys | 0.53 m |