Klassinen ja moderni tapetti, joka luo värillään lämpöä huoneeseen. Sopii erityisesti esimerkiksi käytäville, keittiöön, olohuoneeseen, työhuoneeseen tai makuuhuoneeseen. Hyvä valonkestävyys.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1570963 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4051315475607 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti A.S. Creation M.Stories II Vaalea Beige |
| Nettopaino (kg) | 1.340 |
| Pääväri | Beige |
| Väri | Vaalea beige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.345000 |
| Leveys | 0.53 m |