Moderni kuitutapetti graafisella kuvioinnilla. Väri harmaa/metallinhohto. Tapetti on helposti kiinnitettävissä seinään tuotteelle soveltuvalla Non-woven liimalla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1570810 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4000776301611 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Graafinen Harmaa/Metallinhohto |
| Nettopaino (kg) | 0.815 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.825000 |
| Leveys | 0.53 m |