Hillitty Vaaleanharmaa Cappuccino II -kuitutapetti. Tapetti on helposti kiinnitettävissä seinään tuotteelle soveltuvalla Non-woven liimalla.
Helppo kiinnitys Non-woven liimalla. Telaa liima suoraan seinään ja kiinnitä vuota. Ei esiliisteröinti tarvetta.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | A.S CREATION |
| Tuotenumero | 1570801 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 4000776148285 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Cappuccino II Vaalenharmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.920 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Harmaa |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.925000 |
| Leveys | 0.53 m |