Tyylikäs valko-musta muumilaakson kartta-tapetti. Kiinnitys levittämällä liima/liisteri suoraan seinään.
Tapetissa oleva teksti: "I like stars more than anything else. I watch them as I fall asleep and wonder who lives on them and how to get there. The night sky looks so friendly with all those little twinkling eyes."
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1558900 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271534945 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Moomin I Like Stars Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.850 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 0.53 m |