Sininen nonwoven-kuitutapetti, jota koristavat pienet hopeiset kukat. Koristeellinen kukkatapetti sopii hyvin esimerkiksi makuuhuoneeseen tai olohuoneeseen.
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1559206 |
| Mitat | 10.05 x 0.53 m ( P x L ) |
| EAN | 6417271297437 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Decor Maison Silva Pieni Kukka Sininen 2974-3 |
| Nettopaino (kg) | 0.890 |
| Pääväri | Sininen |
| Väri | Sininen/Hopea |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.900000 |
| Leveys | 0.53 m |