Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Raikas vaaleanharmaa pilkullinen tapetti on nonwoven-materiaalin ansiosta helppo kiinnittää. Hauska lastenhuoneen tapetti, joka soveltuu hyvin...
Raikas vaaleanharmaa pilkullinen tapetti on nonwoven-materiaalin ansiosta helppo kiinnittää. Hauska lastenhuoneen tapetti, joka soveltuu hyvin myös muuhun sisustukseen!
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Kids@Home Dotty Grey 100102 |
|---|---|
| Tuotenumero | 1294405 |
| Paino (kg) | 0.080000 |
| EAN | 5011583301342 |
| Nettopaino (kg) | 0.072 |
| Tuotemerkki | SUPERFRESCO EASY |
| Tuotetyyppi | Tapetti |
| Mitat | 10.05 x 0.52 m ( P x L ) |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 0.52 m |
| Pituus | 10.05 m |
| Väri | Harmaa/Valkonien |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili