Frozen-aiheinen nonwoven-kuitutapetti sopii hyvin lastenhuoneeseen. Tapetti on kuvioitu kehyksiin sijoitetuilla Frozen-teemaisilla kuvilla ja mietelauseilla.
Mittojen lisätietoja
Kuviokorkeus 53 cm
| Tuotemerkki | SANDUDD |
| Tuotenumero | 1295225 |
| Mitat | 10.05 x 0.52 m ( P x L ) |
| EAN | 5011583413823 |
| Pituus | 10.05 m |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Sandudd Kids@Home Frozen Frames 108239 |
| Nettopaino (kg) | 0.680 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.680000 |
| Leveys | 0.52 m |