Krominen Sideline kulmahylly.
Asennus piilokiinnityksellä tai liimalla.
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1566744 |
| Syvyys | 21 cm |
| Mitat | 21 x 21 cm ( L x S ) |
| EAN | 7391447092110 |
| Tuotenimi | Kulmahylly Smedbo Kiillotettu kromi DK5011 |
| Nettopaino (kg) | 1.037 |
| Asennus | Kulmaan |
| Pääväri | Kromi |
| Väri | Kiiltävä kromi |
| Paino (kg) | 1.087000 |
| Leveys | 21 cm |