House - Kaksoispyyhekoukku, kiillotettua kromia.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
Piilokiinnitys.
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1047276 |
| Syvyys | 3.5 cm |
| Mitat | 9 x 4 x 3,5 cm ( P x L x S ) |
| EAN | 7391447039641 |
| Pituus | 9 cm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhekoukku Smedbo House Kromi RK356 |
| Nettopaino (kg) | 0.188 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Tuotesarja | House |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.188000 |
| Leveys | 4 cm |