Kulmapalaa käytetään Huuhto Easy-valaisimissa erityisesti nurkkapaikoissa. Kulmakappaleen käyttö vaatii yhdysjohon.
Toimitusmyyntituote.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CARIITTI |
| Tuotenumero | 1586909 |
| Mitat | 5.2 x 5.2 cm ( L x K ) |
| EAN | 6410041796291 |
| Korkeus | 5.2 cm |
| Tuotenimi | Kulmakappale Cariitti 90° Huuhto Easy |
| Nettopaino (kg) | 0.030 |
| Pääväri | Harmaa |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.046000 |
| Leveys | 5.2 cm |