Sopii käyhtettäväksi LL1xCV-DA-ohjainyksikön kanssa, DALI-säädettävissä sovelluksissa. Toimitusmyyntituote.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Paino: 70 g
| Tuotemerkki | CARIITTI |
| Tuotenumero | 1586918 |
| Syvyys | 2.6 cm |
| Mitat | 18,5 x 4 x 2,6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 6418488557604 |
| Teho (W) | 120 |
| Korkeus | 4 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Tuotenimi | LED-tasajännitelähde Cariitti 120 W/24 V |
| Nettopaino (kg) | 0.420 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 24 |
| Paino (kg) | 0.430000 |
| Leveys | 18.5 cm |