Muoviset kulmalistat suojaavat kotisi arkoja kohteita.
| Tuotemerkki | MALER |
| Tuotenumero | 1553173 |
| Mitat | 2700 x 20 x 20 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 6418689012599 |
| Pituus | 2700 mm |
| Tuotenimi | Kulmalista Maler 20 x 20 x 2700 mm PVC valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.160 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Paksuus | 20 mm |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.183000 |
| Leveys | 20 mm |