Muoviset kulmalistat suojaavat kotisi arkoja kohteita.
| Tuotemerkki | MALER |
| Tuotenumero | 1553175 |
| Mitat | 2700 x 24 x 24 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 6418689011271 |
| Pituus | 2700 mm |
| Tuotenimi | Kulmalista Maler 24 x 24 x 2700 mm PVC harmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.180 |
| Pääväri | Harmaa |
| Paksuus | 24 mm |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.222000 |
| Leveys | 24 mm |