LED-korvaaja pistokantaloistelampulle 4-pinnisellä 2G11-kannalla elektroniselle liitäntälaitteelle ja AC-verkkovirralle.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1568671 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Halkaisija | 4.4 cm |
| Mitat | 32 x 4.4 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075559233 |
| Teho (W) | 12 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 32 cm |
| Valoteho (Lumen) | 1500 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Dulux L24 2G11 12 W 4000 K |
| Nettopaino (kg) | 0.104 |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.131000 |