
Pieni LED-lamppu G4-kannalla.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1041597 |
| Lasin väri | Kirkas |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 1 cm |
| Mitat | 3 x 1 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075523098 |
| Teho (W) | 1 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| Korkeus | 3 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Valoteho (Lumen) | 100 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Pin Micro G4 100 lm 1 W |
| Nettopaino (kg) | 0.002 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Nastakantainen lamppu |
| RA-arvo | ≥80 |
| Lampunkanta | G4 |
| Väri | Kirkas |
| Jännite (V) | 12 |
| Paino (kg) | 0.009000 |