
Pieni energiankulutus, pitkä käyttöikä. Värilämpötila 3000 K, lämmin valkoinen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VOLTOLUX |
| Tuotenumero | 1039039 |
| Lasin väri | Kirkas |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 10 mm |
| Mitat | 36 x 10 mm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4024506562431 |
| Teho (W) | 1.5 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 20000 |
| Pituus | 36 mm |
| Valon hajonta (°) | 270 |
| Valoteho (Lumen) | 125 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Voltolux 1,5 W G4 2 kpl |
| Nettopaino (kg) | 0.020 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Nastakantainen lamppu |
| Lampunkanta | G4 |
| Väri | Kirkas |
| Jännite (V) | 12 |
| Paino (kg) | 0.030000 |