
Pienempi energiankulutus kuin hehku- tai halogeenilamput. Välitön 100 % valo, ei lämpenemisaikaa. Voidaan helposti asentaa tavallisten hehkulamppujen tilalle.
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Tuotenumero | 1476775 |
| Lasin väri | Huurre |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 17 cm |
| Mitat | 27 x 17 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075836143 |
| Teho (W) | 7.3 |
| Energialuokka | E |
| Korkeus | 27 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Valon värilämpötila | Lämmin valkoinen |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Vintage 1906 Ballon E27 valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.250 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koristelamput |
| Tuotesarja | Vintage 1906 |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.408000 |