
Kaunis, vintage-henkinen valonlähde. Voidaan asentaa helposti tavallisten kierrekantaisten lamppujen tilalle. Välittömästi 100 % valoa, ei lämpenemisaikaa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Tuotenumero | 1476776 |
| Lasin väri | Matta |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 20 cm |
| Mitat | 26 x 20 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075836129 |
| Teho (W) | 7.3 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| Korkeus | 26 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Valon värilämpötila | Lämmin valkoinen |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Vintage 1906 Big Globe 200 60 E27 806 lm 2700K Matta |
| Nettopaino (kg) | 0.260 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koristelamput |
| Tuotesarja | Vintage 1906 |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.445000 |