Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
LED-nauha, joka sopii myös kosteisiin tiloihin. Täydellinen lisä perus MaxLED-nauha Basic settiin. LED-nauha RGBW tarjoaa monipuolisen valaist...
LED-nauha, joka sopii myös kosteisiin tiloihin. Täydellinen lisä perus MaxLED-nauha Basic settiin. LED-nauha RGBW tarjoaa monipuolisen valaistuksen, sillä voit valita valaistuksen värin täydellisesti tunnelman mukaan. Valitse neutraali valkoinen valo, joka valaisee tehokkaasti koko huoneen tai luo tunnelmaa värillisellä valaistuksella. Luo tunnelmaan sopiva valaistus MaxLED-nauhalla!
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | LED-Nauha MaxLED 250 RGBW IP44 2,5m |
|---|---|
| Tuotenumero | 1182627 |
| Paino (kg) | 0.150000 |
| EAN | 4000870798836 |
| Nettopaino (kg) | 0.093 |
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotetyyppi | LED-listat |
| Tuotesarja | MaxLED |
| Mitat | 1.25 x 251 x 0.3 x 1.25 cm ( P x L x K x S ) |
| Teho (W) | 17 |
| Jännite (V) | 24 |
| Himmennettävä | Kyllä |
| IP-luokka | IP44 |
| RA-arvo | >80 |
| Valoteho (Lumen) | 675 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| Energialuokka | G |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Pääväri | Hopea |
| Leveys | 251 cm |
| Syvyys | 1.25 cm |
| Korkeus | 0.3 cm |
| Pituus | 1.25 cm |
| Väri | Hopea |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili