Tehokkaasti valaiseva LED-nauha, joka sopii huoneen valaisemiseen. IP44 suojauksen ansiosta MaxLED-nauhan voi asentaa myös kylpyhuoneeseen. Säädettävä värilämpötila mahdollistaa vaihtamaan valaistusta tunnelman mukaan modernin kirkkaasta tunnelmalliseen lämpimään valoon. Valaise tila tehokkaasti MaxLED-nauhalla!
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1174605 |
| Värilämpötila (K) | 3000-6500 |
| Mitat | 100 x 0,95 x 1,85 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4000870798782 |
| Teho (W) | 30 |
| Energialuokka | G |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| Korkeus | 1.85 cm |
| IP-luokka | IP65 |
| Pituus | 100 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 270 |
| Tuotenimi | LED-Nauha MaxLED 250 Tunable White IP44 1m |
| Nettopaino (kg) | 0.043 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | LED-listat |
| Tuotesarja | SimpLED |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.070000 |
| Leveys | 0.95 cm |