Tämän LED-nauhan avulla luot upean valotehosteen 65 tuuman televisiolle. USB-TV-nauhat tarjoavat kolmipuolisen valaistuksen television taakse.

| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1182700 |
| Mitat | 240 x 1 x 0,2 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4000870788813 |
| Teho (W) | 4 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| Korkeus | 0.2 cm |
| Pituus | 240 cm |
| Sisältää valonlähteen | Ei |
| Tuotenimi | LED-Nauha Paulmann Dynamic 65 TV USB 4W Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.098 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | LED-listat |
| Tuotesarja | EntertainLED |
| Jännite (V) | 5 |
| Paino (kg) | 0.142000 |
| Leveys | 1 cm |