Laadukkaalla Square Profile - LED-nauha koristevalolla valaiset kotisi seinät ja huonekalut.
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1207368 |
| Mitat | 200 x 1,5 cm ( P x K ) |
| EAN | 4000870708101 |
| Korkeus | 1.5 cm |
| Pituus | 200 cm |
| Tuotenimi | LED-Nauha Paulmann Profiili 200cm Alumiini |
| Nettopaino (kg) | 0.464 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | LED-listat |
| Tuotesarja | PROFIL |
| Paino (kg) | 0.546000 |