Himmeäkupuinen LedStick-pakkaslamppu, joka toimii jopa -40 °C asteessa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1041899 |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 4 cm |
| Mitat | 11.4 x 4 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075059153 |
| Teho (W) | 8 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 11.4 cm |
| Valoteho (Lumen) | 806 |
| Tuotenimi | LED-pakkaslamppu Osram Ice Star Stick E27 806 lm |
| Nettopaino (kg) | 0.038 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Mattavalkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.050000 |