Searchlight Clip -riippuvalaisin on näyttävä ja moderni valaisin, jossa kolme säädettävää ovaalinmuotoista valoelementtiä luovat pehmeän ja laajalle leviävän valon. Kultasävyinen metallirunko ja maitolasimainen LED-valonauha muodostavat elegantin kokonaisuuden. Korkeussäädettävä rakenne mahdollistaa valaisimen sovittamisen eri tiloihin.
Kiinteä LED-valaistus tarjoaa energiatehokkaan ja pitkäikäisen ratkaisun. Sopii olohuoneeseen, ruokailutilaan tai avaraan aulatilaan.
| Tuotemerkki | SEARCHLIGHT |
| Tuotenumero | 1504673 |
| Värilämpötila (K) | 3000-6500 |
| Mitat | 80 x 74.5 x 120 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 5053423227436 |
| Teho (W) | 52.51 |
| Korkeus | 120 cm |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Pituus | 80 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 3046 |
| Tuotenimi | LED-riippuvalaisin Searchlight Clip kultainen 80 x 74,5 x 120 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.960 |
| Pääväri | Kulta |
| Tuotetyyppi | Riippuvalaisin yli Ø 25 cm |
| Paino (kg) | 3.000000 |
| Leveys | 74.5 cm |