Searchlight Clip -riippuvalaisin yhdistää modernin muotoilun ja energiatehokkaan LED-valaistuksen. Musta metallirunko ja opaalinvärinen valopinta luovat selkeän ja tyylikkään kokonaisuuden. Kolme toisiinsa limittyvää ovaalia ovat säädettävissä, mikä mahdollistaa yksilöllisen ilmeen ja valaistuksen. Korkeussäädettävä rakenne tekee valaisimesta monipuolisen valinnan eri tiloihin.
Kiinteä LED-valaistus tarjoaa energiatehokkaan ja pitkäikäisen ratkaisun. Sopii olohuoneeseen, ruokailutilaan tai avaraan aulatilaan.
| Tuotemerkki | SEARCHLIGHT |
| Tuotenumero | 1504674 |
| Värilämpötila (K) | 3000-6500 |
| Mitat | 80 x 74.5 x 120 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 5053423227429 |
| Teho (W) | 52.44 |
| Korkeus | 120 cm |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Pituus | 80 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 3046 |
| Tuotenimi | LED-riippuvalaisin Searchlight Clip musta 80 x 74,5 x 120 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.960 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Riippuvalaisin yli Ø 25 cm |
| Paino (kg) | 3.000000 |
| Leveys | 74.5 cm |