
Tämä lamppu on ihanteellinen koristevalaisimiin tai muihin pieniin valaisimiin ja sillä on pienempi energiankulutus kuin hehku- tai halogeenilampuilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1042282 |
| Lasin väri | Kirkas |
| Värilämpötila (K) | 6500 |
| Halkaisija | 2.6 cm |
| Mitat | 6.3 x 2.6 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075432901 |
| Teho (W) | 2.8 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 10000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 6.3 cm |
| Valoteho (Lumen) | 250 |
| Tuotenimi | Led Special Osram T26 25 2.8W/6500K E14 |
| Nettopaino (kg) | 0.020 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Perfume bulbs |
| RA-arvo | ≥80 |
| Tuotesarja | Star |
| Lampunkanta | E14 |
| Väri | Kirkas |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.035000 |