Airam Airflood on kompakti ja moderni LED-heitin. Se on suunniteltu käytettäväksi pihapiirin, varastojen, kulkuväylien ja pysäköintialueiden turvalliseen ja käytännölliseen valaistukseen.
Tyylikäs, reunuksettoman muotoilun ansiosta valaisin istuu monenlaisten rakennusten julkisivuihin ja etupaneeli antaa miellyttävän tasaista valoa koko pinta-alaltaan. Heittimessä on säädettävä valaistuskulma.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | AIRAM |
| Tuotenumero | 1560676 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 6.4 cm |
| Mitat | 16.5 x 18.5 x 6.4 cm ( L x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 6435200278685 |
| Teho (W) | 30 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 18.5 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 2400 |
| Tuotenimi | LED-valonheitin Airam Airflood PIR IP44 30W/840 2400lm BK |
| Nettopaino (kg) | 0.560 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta/Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.640000 |
| Leveys | 16.5 cm |