Seinään kiinnitettävä JARO 1060 LED-kohdevalo on erittäin energiatehokas valaisin. 10 W:n teholla varustettu LED-valonheitin.
Soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön.
Huom! LED-valonheitin ei sisällä pistotulppajohtoa.
Mittojen lisätietoja
Paino: 0,27 kg
| Tuotemerkki | BRENNENSTUHL |
| Tuotenumero | 1578802 |
| Syvyys | 5 cm |
| Mitat | 11.5 x 8.5 x 5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4007123684854 |
| Teho (W) | 10 |
| Energialuokka | D |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30 |
| Korkeus | 8.5 cm |
| IP-luokka | IP65 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 1150 |
| Tuotenimi | LED-valonheitin Brennenstuhl Jaro 1060 |
| Nettopaino (kg) | 0.260 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.320000 |
| Leveys | 11.5 cm |