Siirrettävä LED-työvalo JARO 1060 M on erittäin energiatehokas valaisin. 10 W:n teholla varustettu LED-valonheitin.
Soveltuu erinomaisesti ulkokäyttöön esimerkiksi rakennustyömaille.
Huom! LED-valonheitin ei sisällä pistotulppajohtoa.
Mittojen lisätietoja
Paino: 0,86 kg
| Tuotemerkki | BRENNENSTUHL |
| Tuotenumero | 1578805 |
| Syvyys | 7 cm |
| Mitat | 17.5 x 20.5 x 7 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4007123684779 |
| Teho (W) | 10 |
| Energialuokka | D |
| Korkeus | 20.5 cm |
| IP-luokka | IP65 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 1150 |
| Tuotenimi | LED-työvalaisin Brennenstuhl Jaro 1060 M |
| Nettopaino (kg) | 0.900 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 1.000000 |
| Leveys | 17.5 cm |