Viimeistele kylpyhuoneesi tällä kauniilla Eglon LED-valopeilillä.
Valopeilin LEDit valaisevat lämpimän valkoista, neutraalin valkoista tai erittäin kylmän valkoista valoa ympärilleen.
Peilin etuosassa on on/off-kosketuskytkin.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Nettopaino: 3,96 kg
| Tuotemerkki | EGLO |
| Tuotenumero | 1575015 |
| Syvyys | 3 cm |
| Mitat | 50 x 70 x 3 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 9002759998387 |
| Korkeus | 70 cm |
| Tuotenimi | LED-valopeili Eglo Buenavista 1 70 x 50 cm |
| Nettopaino (kg) | 3.960 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Paino (kg) | 5.122000 |
| Leveys | 50 cm |