Viimeistele kylpyhuoneesi tällä kauniilla Eglon LED-valopeilillä.
Valopeilin LEDit valaisevat lämpimän valkoista, neutraalin valkoista tai erittäin kylmän valkoista valoa ympärilleen.
Peilin etuosassa on on/off-kosketuskytkin.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Nettopaino: 5,36 kg
| Tuotemerkki | EGLO |
| Tuotenumero | 1575018 |
| Syvyys | 3 cm |
| Mitat | 80 x 60 x 3 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 9002759998394 |
| Korkeus | 60 cm |
| Tuotenimi | LED-valopeili Eglo Buenavista 1 80 x 60 cm |
| Nettopaino (kg) | 5.358 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Paino (kg) | 6.900000 |
| Leveys | 80 cm |