Osram Lunetta on käytännöllinen yövalo, joka tuo turvallisuutta ja mukavuutta pimeisiin tiloihin. Valaisimessa on integroitu liike- ja päivänvalosensori, jonka ansiosta valo syttyy automaattisesti tarvittaessa ja sammuu itsestään, kun lisävaloa ei enää tarvita.
Helppokäyttöinen plug & play. Energiatehokas LED-tekniikka varmistaa vähäisen virrankulutuksen ja pitkän käyttöiän.
Yövalo sopii erinomaisesti käytäviin, makuuhuoneisiin, lastenhuoneisiin sekä muihin tiloihin, joissa tarvitaan pehmeää ja miellyttävää lisävaloa.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1531208 |
| Värilämpötila (K) | 3000 |
| Syvyys | 6.7 cm |
| Mitat | 8.4 x 7.3 x 6.7 cm ( L x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854532153 |
| Teho (W) | 0.7 |
| Korkeus | 7.3 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 10 |
| Tuotenimi | LED-yövalo Osram Lunetta valkoinen 0,2 W valkoinen 8,4 x 7,3 cm IP20 |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Yövalot |
| Lampunkanta | Int. LED |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.079000 |
| Leveys | 8.4 cm |