45°:n leikkuuohjain Ihanteellinen apuväline jyrsintään ja hiontaan, leikkuujälki on tarkka säädettävän syvyyden ansiosta. Tarkkuutta ja hallintaa jyrsintään ja hiontaan. Syvyydensäätö 19 mm:iin saakka.
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1445358 |
| Tuotemerkki | RYOBI |
| Mitat | 205 x 135 x 38 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 4892210223890 |
| Korkeus | 38 mm |
| Pituus | 205 mm |
| Tuotenimi | Leikkuuohjain Ryobi RARA902 45° |
| Nettopaino (kg) | 0.038 |
| Tuotetyyppi | Tarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.062000 |
| Leveys | 135 mm |