Tasoituslastassa on ergonominen puiden kädensija ja terä ruostumatonta terästä. Tuki on valmistettu kevytmetallista.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | WISENT |
| Tuotenumero | 1593412 |
| Mitat | 280 x 130 x 0.7 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 2030181115994 |
| Korkeus | 0.7 mm |
| Pituus | 280 mm |
| Tuotenimi | Levityslasta Wisent RST 28 x 13 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.310 |
| Pääväri | Sininen |
| Väri | Sininen/Hopea |
| Paino (kg) | 0.350000 |
| Leveys | 130 mm |