Tasoituslastassa on ergonominen puinen kahva ja terä ruostumatonta terästä.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Hammastus 10 x 10 mm
| Tuotemerkki | WISENT |
| Tuotenumero | 1593415 |
| Mitat | 280 x 130 mm ( P x L ) |
| EAN | 2030181142990 |
| Pituus | 280 mm |
| Tuotenimi | Levityslasta Wisent 13 x 28 cm 10 x 10 mm Hammastus |
| Nettopaino (kg) | 0.310 |
| Pääväri | Sininen |
| Väri | Sininen/Hopea |
| Paino (kg) | 0.310000 |
| Leveys | 130 mm |