Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Suomalainen mänty sopii erinomaisesti huonekalujen ja kalusteiden valmistukseen. Mäntyliimalevyn nikkarointi onnistuu myös kotona oikeilla työ...
Suomalainen mänty sopii erinomaisesti huonekalujen ja kalusteiden valmistukseen. Mäntyliimalevyn nikkarointi onnistuu myös kotona oikeilla työkaluilla.
Pintakäsittelyn jälkeen kokopuinen liimalevy sietää kosteutta lastulevyä paremmin. Puinen huonekalu on kevyt, kestävä ja tarvittaessa helppo korjata.
Liimapuulevy tulee pintakäsitellä esim. öljyllä tai vahalla ennen käyttöönottoa.
| Tuotenimi | Liimapuulevy Lamboard mänty 18 x 400 x 1200 mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1556689 |
| Paino (kg) | 4.320000 |
| EAN | 6430019871898 |
| Nettopaino (kg) | 4.320 |
| Tuotemerkki | KOHIWOOD |
| Mitat | 1200 x 400 x 18 mm ( P x L x Paks. ) |
| Pinta/käsittely | Käsittelemätön |
| Leveys | 400 mm |
| Pituus | 1200 mm |
| Paksuus | 18 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili