Kiinnike kipsilevylle tai muulle levymateriaalille tai paneeliseinälle. Voidaan käyttää esim. taulujen, valojen tai seinähyllyjen kiinnittämiseen. Stabilit-kiinnikkeet ovat helppoja käyttää. Asennusohjeet pakkauksessa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | STABILIT |
| Tuotenumero | 1058853 |
| Halkaisija | 12 mm |
| Mitat | 90 x 12 mm ( P x Ø ) |
| EAN | 8590369108988 |
| Pituus | 90 mm |
| Tuotenimi | Jousitulppa M 3 Stabilit KD 3 K 95 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.030 |
| Tuotetyyppi | Yleistulppa |
| Paino (kg) | 0.030000 |