Kiinnike kipsilevylle tai muulle levymateriaalille tai paneeliseinälle. Voidaan käyttää esim. taulujen, valojen tai seinähyllyjen kiinnittämiseen. Stabilit-kiinnikkeet ovat helppoja käyttää. Asennusohjeet pakkauksessa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | STABILIT |
| Tuotenumero | 1061210 |
| Halkaisija | 12 mm |
| Mitat | 105 x 12 mm ( P x Ø ) |
| EAN | 8590369108995 |
| Pituus | 105 mm |
| Tuotenimi | Jousitulppa N 3 Stabilit KD 3 H K 105 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.031 |
| Tuotetyyppi | Yleistulppa |
| Paino (kg) | 0.031000 |